64 Comments

 1. Çok pahalı almakta zorlanıyoruz. Kampanya yapın bari. Yoksa urav kozmetik mavi serum almak zorunda kalacam istemiyerek.

  1. Merhabalar fiyatlarımız şirket politikası gereği standarttır. İçerik ve etki olarak mavi losyonlar ile karıştırmayınız onların maliyeti bizim ürünlerimize göre çok daha düşüktür. Maliyetler yüksek olmasa biz de mutlu oluruz tabi ki çok daha düşük fiyattan ürün satmaktan.

   1. ürünlerinizi kullanıyorum ilk aldığımızın etkileri iyiydi sonradan çok düştü yani 5 ciyi kullanıyorum zaten rengide çok açık olmaya başladı ve artık saç çıkarmıyor çok az çıkardı ve kullanmama rağmen çıkmıyor

    1. Merhabalar Cemil bey, ürünlerin içeriği devamlı değişiyor gibi bir algı var öyle birşey yok. Yaklaşık 3 yıldır ürün piyasada ve ilk zamandan beri sadece birkaç kere ar-ge çalışmaları sonucu birkaç ekleme yapıldı. Ürün temelde hep aynı ürün zaten. Renk konusu şu şekilde ürün yeni üretildiğinde renk açık olur, ürün havayla temas ettikçe yada bekledikçe renk koyulaşır içerik azaltıldığı için değil yani. Her ay aynı miktarda saç gelmesini yada aynı etkileri göstermesini beklemek yanlış olur zaten. İlk aylardaki kullanımlarda gelen saçları ilerleyen aylarda koruyabilmek bile başarılı bir sonuç ortaya koyacaktır.

     1. İlk zamanlar kullanılan ürün SARI TONDA idi şimdi KAHVERENGİ İÇERİĞİNDE beklemiş mi oluyor diyorsanız, son kullanma tarihi var mı ??

     2. Uzun zamandır ürünümüz aynı içerikte üretilmektedir koku ve renk durumu ürünün bekleme durumu ve oksijenle teması gibi sebeplerle değişmektedir. Şuan stokta bulunan ürünlerimizin en az 2023 yılına kadar raf ömrü bulunmaktadır.

  2. Merhaba denemeyi düşünuyorum fitcare i dermaroller kullanirken sacimizi kazitmalimiyiz uzun saca olmaz mi

   1. Merhaba hayır saçı kazıtmanıza gerek yok kısaltmanız daha iyi olur rollere dolanmaması için.

 2. Merhaba. Gittigidiyor ve N11 deki fitcare satıcısı sizin resmi satış sayfanız mı. Oradaki Ürünler orijinal mi emin olamadım. İlk defa kullanacağım. Sadece roller tarak ve serum seti ile başlamayı düşünüyorum. Etkisi olurmu yoksa illaki şampuan ile mi kullanmak zorundayız? Ben saçımı bitkisel sabun ile yıkamayı tercih ediyorumda.

 3. Merhaba ben fircare kullanama basladim bu 2.ayim ilk baslarda normal dökulmeler durmustu simdi ise okadar cok dokulmeye basladi ki bunu nasil durduracagimi bilmiyorum, bunun sebebi nedir herhangi bir aciklamaniz varmi?

  1. Dökülme mevsimsel yada sağlık sorunu kaynaklı olabilir. Normalde kullanıcılarımızda görülen bir durum değil. Bazı kullanıcılarımızda 4. ay gibi bir yenilenme olabiliyor, yani bir dökülme evresi yaşanabiliyor fakat düzenli kullanıma devam edilince dökülenlerin yerine daha güçlüleri geliyor. Sizin de düzeni bozmadan aynı şekilde devam etmenizi öneririz.

   1. merhaba 4 aydır kullanıyorum 3.aya kadar saçlarımda belirgin siklasma yaptı ama 3.aydan sonra dökülmeler başladı neden acaba

    1. Merhabalar düzenli kullanımınız devam ediyorsa dökülmeler mevsimsel olabilir yada zayıf olanlar dökülüp yenilenme yapıyor da olabilir düzenli kullanımınız devam ettikçe dökülenlerin yerine daha güçlüleri gelmeye devam edecektir.

 4. Ürünü GittiGidiyor’dan aldım ve yaklaşık iki haftadır kullanıyorum. Kullandığım bölgede kırmızılık var ve bunun beraberinde Tahriş olduğunu görüyorum. Sizce bu sağlıklı mı en verimli şeklini kullanmak için yorumlarınızı bekliyorum

  1. Özellikle ilk başlarda genellikle dermaroller kaynaklı saç derisinde tahriş, dökülme, yenilenme görülebilir ve normal bir durumdur aynı şekilde günde 2 defa losyon uygulamaya devam ediniz. Kısa sürede deri kendini toplayacaktır. Bu durum sizi rahatsız ederse dermaroller uygulamasına birkaç gün ara verebilir, losyonu parmak uçları yardımıyla masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

 5. Ne kadar süre ile kullanmak gerekiyor. Ilaci bırakınca çıkan saçlar dökülüyormu dökülmemesi için ne yapmamız gerekiyor

  1. Önerilen kullanım süresi 12-14 aydır. Biz müşterilerimize en az bir yıl kullanım öneriyoruz, bir yıl sonra da seyrelterek bırakırsanız daha sağlıklı olacağı kanaatindeyim. Şuana kadar yeterli süre losyonumuzu kullanan ve bırakan müşterilerden şikayet almadık. 6-7 ay kullanıp bırakan müşterilerin bir kısmında ise dökülme sorunu oldu ve olması normal bir durumdu erken bırakıldığı için. Keşke bizi dinleyip onlar da aralıklarla da olsa kullanıma devam etselerdi.

   1. Merhaba ; ürünü ne kadar sureyle kullanmak gerekiyor. Sac çıktıktan sonra kullanmayi bırakınca tekrar dökülüyor mu. Urunle alakalı klinik çalışma var mı

 6. Çıkan saçlar ürünü kullanmayı bırakınca dökülüyor mu.. En az kaç ay kullanmalıyız?

  1. Önerilen kullanım süresi 12-14 aydır. Biz müşterilerimize en az bir yıl kullanım öneriyoruz, bir yıl sonra da seyrelterek bırakırsanız daha sağlıklı olacağı kanaatindeyim. Şuana kadar yeterli süre ürünlerimizi kullanan ve bırakan müşterilerden şikayet almadık. 6-7 ay kullanıp bırakan müşterilerin bir kısmında ise dökülme sorunu oldu ve olması normal bir durumdu erken bırakıldığı için. En azından yeterli sonuç alınana kadar (6-7 Ay) günde 2 defa kullanılmalı sonrasında ise zorunlu kalınırsa günde bir defaya düşürülebilir ama mecburiyet yoksa günde 2 defa önerilen süre kadar devam edilmesi daha mantıklı ve garantidir.

  2. Merhaba ; ürünü ne kadar sureyle kullanmak gerekiyor. Sac çıktıktan sonra kullanmayi bırakınca tekrar dökülüyor mu. Urunle alakalı klinik çalışma var mı

   1. Önerilen kullanım süresi 12-14 aydır. Biz müşterilerimize en az bir yıl kullanım öneriyoruz, bir yıl sonra da seyrelterek bırakırsanız daha sağlıklı olacağı kanaatindeyim. Şuana kadar yeterli süre ürünlerimizi kullanan ve bırakan müşterilerden şikayet almadık. 6-7 ay kullanıp bırakan müşterilerin bir kısmında ise dökülme sorunu oldu ve olması normal bir durumdu erken bırakıldığı için. En azından yeterli sonuç alınana kadar (6-7 Ay) günde 2 defa kullanılmalı sonrasında ise zorunlu kalınırsa günde bir defaya düşürülebilir ama mecburiyet yoksa günde 2 defa önerilen süre kadar devam edilmesi daha mantıklı ve garantidir.

 7. Merhabalar ben 5 aydır kullanıyorum saçlarımda bir dökülme yaşadım hala kullanıyorum ne zamana kadar dökülme olacak..

  1. Muhammet bey dökülme mevsimsel değil ise muhtemelen yenilenme aşaması sebebiyle dökülme yaşanmıştır. Siz aynı düzende ve istikrarlı bir şekilde kullanmaya devam edin, dökülenlerin yerine daha güçlüleri gelecek bunu göreceksiniz.

 8. Şimdi diyorsunuz ki “kanaatindeyim”ürün ile ilgili net bilginiz yok mu satıcı olarak onu anlamıyorum? Peki seyrelterek bırakma sonucunda dökülme oluyor mu?var mı 1 sene ve üstünde kullanan müşteriniz?net bilgileriniz var ise paylaşırsanız sevinirim.

  1. Tecrübelerimize dayanarak tavsiyede bulunduğumuz için kanaat belirttik. Kimseye ne yapacağını söyleyemeyiz hadsizlik yapmış oluruz. 2 yıldır satışını yaptığımız bir ürün ve buna dayanarak tavsiyede bulunuyoruz.

 9. Bu tur urunleri uzun surede kullansan birakinca iki ay en baba 6 ay icinde dokulur yani omrunuz boyunca kullanacagiz sac degil ikincisine gelirsek ilerisi icin sonucta bitkiselde olsa kimyasal sayilir insan vucuduna ne gibi zarar verir kalp ya da kisirlik gibi bununla ilgili bir calismasi varmi varsada zaten soylemezler diger sac cikaran losyonlarin hepsinde bu riskler mevcuttu fitcare bunun olmadigini ispatalayabilirmisiniz? Erkeligim gidecegine kafamda tek tel sac kalmasin insanlari varsa bu risklere karsi uyarin hersey para degil.

  1. Önerilen kullanım süresi 12-14 aydır. Biz müşterilerimize en az bir yıl kullanım öneriyoruz, bir yıl sonra da seyrelterek bırakırsanız daha sağlıklı olacağı kanaatindeyim. Şuana kadar yeterli süre ürünlerimizi kullanan ve bırakan müşterilerden şikayet almadık. 6-7 ay kullanıp bırakan müşterilerin bir kısmında ise dökülme sorunu oldu ve olması normal bir durumdu erken bırakıldığı için. En azından yeterli sonuç alınana kadar (6-7 Ay) günde 2 defa kullanılmalı sonrasında ise zorunlu kalınırsa günde bir defaya düşürülebilir ama mecburiyet yoksa günde 2 defa önerilen süre kadar devam edilmesi daha mantıklı ve garantidir. Bu şekilde kullanan müşterilerimizden 3 yıldır şikayet almıyoruz. Sağlık problemi sorunuza gelince tahriş gibi başlangıçta normal olan durumlar harici 3 yıldır hiçbir yan etki ve sağlık problemi şikayeti almadık. Ticarette bize göre müşteri sağlığı ve memnuniyeti en ön plandadır. Ürünlerimiz klinik çalışmalar neticesi ortaya çıkmış Tübitak Mam işbirliği ile üretilen ve birçok ülkeye de ihraç edilmekte olan ürünlerdir.

   1. Bi yerde 2yildir satıyoruz dediniz biyerdede 3yildir şikayet almadık dediniz kaç yıldır varsınız anlayamadim

 10. Ürünün içeriğinde ne var minoxil tarzı bir şey mi içeriğini yazar mısınoz yan etki olarak minoxil gibi kaşıntı yapıyor mu?

  1. Ürünlerimizin içeriği kutusu üzerinde ve sitelerimizde şeffaflıkla yazılmaktadır. İçeriğinde insan sağlığına zararlı herhangi bir kimyasal bulunmaz. Önemli bir yan etkisi ile 3 yıldır karşılaşmadık. İçeriğinde minoksil bulunmaz mavi losyonlarla da çok farklı ürünlerdir.

 11. Bu yorum ürünlerimizin bilinçli şekilde kötülenmeye çalışıldığı ve yanlış bilgiler içerdiği için silinmiştir. Ürünlerimiz devletimizin gerekli kurumlarından izin alınarak ve klinik çalışmalar neticesi üretilip satılmaktadır. Ayrıca içeriği de şeffaf bir şekilde ürünün üzerinde, web site ve sosyal medya hesaplarımızda paylaşılmaktadır.

 12. Fit care hair’ı Mart ayı itibariyle 70 gün kullandım. Cildim hassas olduğundan hafif sulandırarak kullanıyorum. İlk iki serumda etkisi mükemmel idi. Daha sonra Nisan ayı ve Haziran ürünleri dozu aşırı derecede güçlü geldiği için Kafa derimi müthiş bir şekilde tahriş etti. Bir ay kadar kullanamadım. Bu ilacın üretiminde bir standart Yok mu? Ben ilk aldığım ilaçlara kendimce bir ayar tutturmuş idim, lakin sonradan aldıklarım arasında doz farkı en az 7-8 katı fark var? Standart bir üretim yapılamıyor galiba. Ya da hassas deriler için dozu düşük formül üretemez misiniz? Teşekkür ederim

  1. Ürünlerimiz standart üretimdir lakin 3 yıldır ilk zamana göre üzerinde kimi zaman güçlendirmeler yapılmıştır son olarak da yapılan arge çalışmaları sonucu Fitcare losyonumuza B2,B6 vitamini eklenmiş ve B12 vitamini de arttırılmıştır. Bu yapılan değişikliklerde amaç ürünün daha kaliteli daha verimli olmasıdır. Bu yapılan geliştirmeler ek maliyet getirmesine rağmen 3 yıldır standart 250TL fiyattan satmaktayız. Cildinizdeki probleme gelince bu dermaroller kaynaklı bir problem de olabilir dermaroller kullanımınızı seyrelterek olumlu sonuç almayı deneyebilirsiniz üründen dolayı cildiniz tahriş olmaya devam ederse suyla seyreltebilirsiniz yine.

 13. Merhaba bende yeni kullanmaya başladım 1 hafta oldu bişey sorucam bu tarak kullanımıyla alakalı. Bu tarağı çok bastirmalimiyiz ben çok bastirmadan üstünden 1 kere geçiyorum 1 kere geçmek yeterli mi

  1. Merhabalar, tarağı hafif bastırarak kullanmanız ve 2-3 dakika masaj yapmanız yeterli olacaktır. Bazı kullanıcılarımız bastırarak aynı bölgeden 3-4 kere geçerek kanatma yaparak kullanıyorlar bu etkisine ve etki süresine katkıda bulunuyor ama şart değil tabi ki. ilk ay her defasında uygulamayı dermaroller ile 2. ve 3. aylar günde bir dermaroller ile 3 aydan sonra da 2 günde bir dermaroller ile kullanım yapabilirsiniz. Losyon günde 2 defa kullanım şart ama

 14. ben 3 aydır kullanıyorum taha önce mavi serum vuslat kara sarımsak biyosin serum kullandım hiçbiri Care losyon katar etkili olmadı 3 buçuk ay sürede saçlarım sığlandı etrafımda görenler şaşkınlıkla bakıyor Gerçekten muhteşem bir sac ilacı kullanacak lara önerim mutlaka tarak şampuan ve serum düzenli olarak kullansınlar sonucu körsünler Yabanların Eline emeğine sağlık

  1. Merhabalar, güzel sonuç almanıza sevindik aynı düzende kullanıma devam ederek sonucu daha da güçlendirelim inşallah. Değerli yorumunuz için teşekkür ederim sağlıklı günler…

 15. ürününüzü 3 aydır kullanıyorum ve gözle görülür bir kapanma oldu hatta %90 kapattı çok hızlı bir şekilde fakat yeni aldığım serumun spreyi çok dandik …… iki kez basıyorsun ve çalışmıyor …… Bilginize..

  1. Merhabalar, beklentinizi karşılayabildiğimiz için mutlu olduk. Spreyler ürünün içerisindeki çökeltilerden kaynaklı tıkanabiliyor yada arızalanabiliyor. Mümkün olduğunca kontrol ederek gönderilmeye çalışılsa da problem çıkabiliyor. Damlalığı bu sebeple yanında gönderiyoruz onunla da kullanabilirsiniz. Ayrıca eski şişelerinizin sağlam sprey başlıklarını atmazsanız diğeri bozulduğunda onu takarak da kullanabilirsiniz.

  1. Merhabalar, ürünlerimizin yanında minoksil yada mavi losyon gibi diğer ürünleri kullanmanızı önermiyoruz. Hatta mümkünse şampuanı da losyonla birlikte alıp kullanırsanız daha verimli olabilir.

  1. Merhabalar, ürünlerimizin yanında minoksil yada mavi losyon gibi diğer ürünleri kullanmanızı önermiyoruz. Hatta mümkünse şampuanı da losyonla birlikte alıp kullanırsanız daha verimli olabilir.

 16. 4 adet ürün aldım ayrı zamanlarda ,Her aldığım şişe sorunlu çıkıyor . Sprey püskürtmüyor, Akıtıyor ayrıca ürünün kıvamı ve rengi her seferinde değişik geliyor. O kadar para alıyorsunuz adam gibi şişeye bari koyun ayıptır. Damla damla boşa gidiyor akıyor ürün yazık ya.

  1. Merhabalar, spreyler tıkanabiliyor yada zamanla bozulabiliyor yanında damlalık koyuyoruz herhangi bir problem olursa diye. 3 yıldır başka şişe ve spreyler de denedik ama sonuç olarak uzun zamandır standart bu şekilde çıkıyor ürünler. Ürünün renk konusuna gelince ürünü nerden temin ettiniz bilmiyorum ama ürün ilk üretildiğinde renk daha açık ve şeffaf olur bekledikçe ve oksijenle temas ettikçe renk ve kıvamda koyulaşma görülür bu normal bir durumdur. Her seferinde ürünün renginde ve içeriğinde değişiklik yapılmıyor sahte ürün değilse aldıklarınız kimyasal tepkime ile alakalıdır.

  2. Ha bu arada Kasım ayı itibari ile Fitcare losyonumuza B2,B6 vitamini eklenmiş ve B12 vitamini de arttırılmıştır. Bundan dolayı özellikle B2 vitamini sebebiyle ürünün rengi turuncumsu sarımsı bir hal almıştır bu renk değişikliği de yapılan güçlendirme ile alakalıdır.

 17. Merhabalar bu ürünün şampuanını kullanırken başka ek bir şampuan kullansak olur mu eğer olur ise hangi şanpuan kullanmamızın bir önemi var mı yada tek bu şanpuanı mı kullanmalıyız ve ne sıklıkta

  1. Merhabalar sadece şampuan kullanıyorsanız yani losyon gibi ürünlerimizi kullanmıyorsanız başka şampuan da kullanırsanız ürünün etkisini azaltabilirsiniz. Sadece şampuan kullanarak dökülmeyi azaltmak ve saçlarınızı beslemek için tek bir marka ile devam etmenizi öneririm. Kullanım olarak herhangi bir sınırlama yok şampuanda. Losyon kullananlar için günde bir kez şampuan ile yıkama öneriyoruz siz de o şekilde yapabilirsiniz.

 18. Merhabalar ürünü kullanmaya başlayalı 100 gün gibi bi süre oldu 4. Losyon şişesindeyim, orta tepe noktası %70 gibi kapandı memnunum ve şampuanıyla her kullanmadan önce yıkayarak temizliyorum ve günde 1 defa kullanıyorum yatmadan önce ve 5 dk yakın masaj yapıyorum, sorum şu son aldığım ürün ilk kullandığım ürünlere göre sanki içinde uçucu bir madde varmış gibi hemen gidiyor ve ıslaklık hiç gelmiyor çevrem baya baya ilgili artık aldığım son ürün sahte olabilir mi renginde de açılmalar var

  1. Merhabalar Fatih bey öncelikle aldığınız sonuç bizi de mutlu etti teşekkür ederiz. Her kullanım öncesi yıkayabilirsiniz ama benim tavsiyem günde 1 yıkama yeterli olur her iki losyon uygulaması sonrası 3.uygulamadan önce yıkayabilirsiniz. Losyonu ise bir sene günde iki defa uygulama öneriyoruz imkan yoksa bile en azından 8-9 ay iki defa kullanmanızı öneririm. Losyonda Aralık ayına doğru bir değişiklik yapıldı ve sonrasında da gelen geri dönüşlere göre b2 vitamininde azaltma yapıldı (deride sarı renk bırakmaması için) muhtemelen bu değişimden dolayı kafanızda sorular oluşmuş olabilir ama önemli olan ürünün renk koku ve kıvamından ziyade etkili olabilmesi. Biz de daha iyi bir ürün elde edebilmek için çalışmaları sürdürüyoruz. Ürünü nerden temin ettiniz bilmiyorum ama içinizin rahat etmesi için ürünleri bizimle iletişime geçerek sipariş edebilirsiniz.

 19. Ben yaklaşık 14 aydır normal 250 liralık ürününüzü kullanıyorum ilk 6ay düzenli olarak günde 2 defa kullandım losyonu ve akşamları uygulama yapmadan önce bir defa saçımı yıkadım şampuanınızla. 6 aydan sonra ise günde bir defa kullanmaya başladım sadece akşamları böylece losyon maliyetim de azaldı bir şişe bana 2 aya yakın gitmeye başladı. Bir sene dolduktan sonra da 2-3 güne bir kullanmaya devam ediyorum çok bir dökülme sorunu yaşamadım genel anlamda memnunum ve haftada 2 defa bu şekilde devamlı kullanmayı düşünüyorum dökülme sorunu yada saçlarım zayıflasın istemiyorum çok da bir maliyeti kalmadı artık zaten. Kullanacak arkadaşlara tavsiyem iğneli tarak ile saç derinizi çok tahrip etmeyin başlarda günde bir sadece akşamları kullanın sonrada da 2 günde bir kullanın ben şuan haftada 1 kullanıyorum dermarolleri bir de ürünün orjinal olmasına dikkat edin sahte ürünler satıyorlar 20-30 lira az vermek için ne olduğunu bilmediğiniz şeyler kullanmak istemezsiniz. Ben burdan yada fitcarekozmetik.com’dan sipariş veriyorum hiç sorun yaşamadım güvenebilirsiniz kullanan yada kullanmayı düşünen arkadaşlara yardımcı olabildiysem ne mutlu

 20. genetik olmayan saç dökülmesi icin kullanilir mi? ve çıkardığı saclar yeniden dökülürmü?

  1. Her türlü dökülme için kullanılabilir ve sonuç alınabilir. Yeterli ve düzenli kullanımda tamamen bir dökülme olmaması gerekir.

 21. Merhaba,
  Yaklaşık 2 haftadır kullanmaya başladım. Üründe ilk basta ağır bir koku geliyor. Ayrıca seboreik egzama bulunduğu için uzun zamandır görmediğim kadar kafamda kepeklenme var. Bu normal midir. Bu arada ürünü Trendyoldan aldım orada sahte ürününüz var mı

  1. Merhaba trendyol sitesi üzerinden satışımız bulunmamaktadır lütfen aldığınız bayimizle iletişime geçiniz. Hangi ürün ne şartlarda gönderildi sahte mi herhangi bir bilgimiz bulunmamaktadır.

 22. ben arkadaşımda görüp kullanmaya başladım onun saçları ikinci ayda çıkmaya başlarken ben 70 gündür kullanıyorum yeni etki göstermeye başladı neden böyle ki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.