8 Comments

 1. Ürünü 40 gündür sabah ve akşam olmak üzere düzenli olarak kullanıyorum , ancak saçlarımda hiç bir değişiklik oluşmadı, kafamda sari sari tüyler bulunuyordu belki bunları canlandiri ve saç çıkar diye aldım ancak şimdilik bir faydasını göremedim, …üründen ne kadar zan için değişim olarak fayda görebileceğim,,üründen kaç tüp kullanmam gerekiyor (bir tüp bitti ikincide bir haftadır kullanıyorum) ürün gerçekten işe yarayacakmi yoksa sadece zaman kaybimi bilgilendirirmisiniz. 40 günlük kullanım sonunda ümidim kalmadı çünkü..

  1. Yani kesin süre vermek yanlış olur sonuçta herkesin bünyesi, kellik süresi, yaşı ve ürünü kullanımı bir olmadığı için. Fakat düzenli, doğru kullanımda ortalama 2 ayda yani 2 şişe losyon kullandıktan sonra gözle görülür etki almaya başlıyoruz. Bu süre saydığım sebeplerden dolayı 1-2 hafta kısalabilir yada uzayabilir.

 2. 1 aydan fazladır kullanıyorum saç çıkmasını bırak var olan saçlarımda dökülmeye başladı bunun olması normal mi
  Mavi serum kullanıyordum saç çıkardı var olan saçlarımı canlandırdı fakat bıraktığımda dökülme devam etti fitcarede aynısımı olacak bıraktığımda dökülecek mi

  1. Saç dökülmeniz daha önce kullanmış olduğunuz mavi losyonlar kaynaklı olabilir. Etki görmek için ilk 3 ay sabırla kullanmanızı sonrasında ise toplamda en az bir yıl düzenli kullanmanızı öneriyoruz. Bu şekilde kullananlarda herhangi bir dökülme şikayeti olmuyor daha erken bırakanlarda ise hepsinde olmasa da dökülme yaşayanlar var. Ayrıca bizim ürünlerimizi kullanırken lütfen başka ürünler de kullanmayın etkisini azaltabilir yada diğer ürünler sebebiyle problem yaşayabilirsiniz.

 3. Kalp hastaları için sorun olurmu kullanmak mavi serum da baya sıkıntı varmış bana cevap verirmisiniz

 4. Kalp rahatsızlığı olanlarla ilgili herhangi bir kullanım kısıtlaması bulunmuyor Ama Lütfen doktorunuza danışarak kullanın.

 5. 50 gündür kullanıyorum yeni sarı tüyler çıkmaya başladı bunları jilette kazısam kalınlaşırmı,birde dermorel taragı nezamanakadar kullanmalıyız,

  1. Öncelikle Merhaba Sadrettin bey jiletle kazıma önermiyoruz hiçbir aşamada, zamanla düzenli kullandıkça saç telleri kalınlaşıp siyahlaşacaktır. Kullanım Detaylı olarak FitCarekozmetik.com sitemizde anlatılmaktadır. Kullandığınız ürünü sitede tıklayıp açıklama kısmını okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.